Bydlení pro Ryby

Možná máte znamení Ryb spojené s klidnými a nekonfliktními lidmi, kteří zůstávají často stranou pomluv a raději se nemíchají do žádných sporů. Že jsou tajemné, až mysticky založené a hlavně – že jsou všechny Ryby stejné. Je to podobné jako říct, že moře je modré. Zrozenci v Rybách nicméně patří do skupiny osob, které mají vždy (minimálně) dvě tváře. Zatímco jeden pól těchto jedinců je skutečně velmi citlivý a „tvárný“, s jejich opačným pólem často není radno si zahrávat.

Každá ryba je jiná… stejně jako v moři

Co mají ale všechny Ryby společné, je touha po harmonii, a to nejen v životě, ale i v rámci bydlení. Je však třeba podotknout, že „harmonii“ si každý člověk představuje jinak. Zatímco pro některé z nás harmonie znamená úhlednost, přehlednost a uspořádanost, pro některé je to „harmonický“ nepořádek,
ve kterém se vyzná jen zasvěcená osoba. Vytvářet ideální bydlení pro Ryby je velmi specifické, a rozhodně je třeba přihlédnout ke konkrétním nárokům Rybky. Společným jmenovatelem těchto zrozenců je ale barevná škála, ve které se jejich vysněné bydlení nejčastěji pohybuje. Barvy, se kterými ale Ryby obvykle souzní, bývají v tónech přírody, především pak vody.

Barevná kompozice, ve které mohou Ryby v klidu relaxovat, se bude skládat z tónů béžové, pískové, různé odstíny hnědé, tyrkysové, modré… a to prakticky ve všech odstínech.